درباره ما

سپید پلاست صانع

این واحد تولیدی فعالیت خود را از سالهای قبل از انقلاب در شرق تهران آغاز نمود و پس از آن به شهر کرج نقل مکان نمود و اکنون دارای دو مجموعه تولیدی واقع در استان البرز و دیگری واقع در شهرک صنعتی نظرآباد می باشد.

درحال حاضر با بکارگیری استعدادهای انسانی توانمند ،دانش فنی روز ،توسعه مداوم کسب و کارها و ارتقاء خطوط و امکانات تولید ،شرکتی پیشتاز و نوآور محسوب می گردد. این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و ماشین آلات مدرن اروپایی توانسته است دخالت نیروی انسانی در طول پروسه تولید را به حداقل برساند و در نتیجه این کار کیفیت کالا افزایش یافته است.

زمینه فعالیت این واحد تولیدی شامل تولید انواع ظروف پلی اتیلن (PE ) به روشهای Injection moulding (تزریقی) وBlow moulding ) ) و pereform و PET  است. این مجموعه تاکنون افتخار همکاری با شرکتهای تولیددارو،داروگر،ایوان،گلپسند و…..درزمینه آرایشی و بهداشتی و با شرکتهای پگاه تهران، تبریز، لرستان، دزفول، شرکت لبنیات پاک، کاله، می ماس و…. در زمینه صنایع غذایی را داشته و دارد.

این شرکت با اخذ انواع گواهی نامه های بین المللی و داخلی و پروانه بهداشت به فعالیت خود رنگ تازه بخشید و هر روز در امر تولیدات خود گامی تازه برمی دارد و با به روز رسانی ماشین آلات و تجهیزات کارخانه سعی در حفظ کیفیت مطلوب کالاهای تولیدی خود دارد و از مهم ترین اهداف پیش روی این مجموعه تولیدی ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و در سطح بالای استانداردهای جهانی است .

شرکت سپید پلاست صانع ،به مناسبت های گوناگون موفق به دریافت انواع تقدیرنامه ها،گواهی نامه ها و جوایز در زمینه های مختلف شده است که در زیر به اجمال از بخشی از آنها یاد میشود :

  • دریافت لوح برترین کارآفرین و کارفرمای نمونه استان البرز از طرف اتاق بازرگانی
  • دریافت جایزه شهرت برند از طرف اتحادیه اروپا EBC*L ” و کلینیک برند به میزبانی کرواسی
  • دریافت مدرک بین المللی ” شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا EBC*L ” از طرف اتحادیه اروپا EBC*L و کلینیک برند در شهر زاگرب
  • دریافت تندیس و لوح تقدیر از همایش سراسری برترین مجموعه های توانمند تولیدی استان البرز
  • دارنده گواهینامه استاندارد کیفیت ISO 9001
  • دارنده گواهینامه استاندارد محیطی ISO 14001
  • دارنده مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001

این کوشایی خستگی ناپذیر در عرصه ی کارآفرینی و تولید ملی با اتکا به خداوند متعال و با هدف خدمت به هم میهنان همچنان استوار و پویا ادامه دارد……

قبل از انقلاب

قبل از انقلاب

شروع کار

اوایل دهه ۸۰

اوایل دهه ۸۰

تغییر نام خود به سپید پلاست صانع

اکنون

اکنون

دارای زمینی به مساحت یک هکتار فضای تولید و  اخذ انواع گواهی نامه های بین الملل و داخلی و پروانه بهداشت

گواهی نامه ها

DSC_9893

گواهی نامه

DSC_0244

گواهی نامه

DSC_0241

گواهی نامه

DSC_0239

گواهی نامه

Untitled-1

گواهی نامه

DSC_9906

گواهی نامه

DSC_9921

گواهی نامه

DSC_9916

گواهی نامه